بزرگترین تامین کننده لوله کاروگیت کشور

لوله کاروگیت spr

(شنبه 1403/02/29)

لوله کاروگیت SPR| لوله کاروگیت اس پی آر | قیمت و خرید

 

لوله کاروگیت spr

 

 

 

لوله کاروگیت SPR و کاربردهای آن چیست؟

طبق تعریف لاتین:

SPR™ PE is a steel reinforced plastic pipe liner with a smooth internal surface. The liner is spirally wound into a circular pipe from within the base of the manhole of the pipeline to be rehabilitated

 

تکنولوژی به کار رفته در لوله کاروگیت SPR یا همان SPR Corrugated Pipe به عنوان سیستم نو سازی لوله بدون نیاز به حفر تراشنه شناخته می گردد. SPR به عنوان یک تکنولوژی مبتکرانه بین متخصیص و در سطح دنیا معروف شده و دارای حق امتیاز انحصاری است که به علت مقرون به صرفه بودن و حداقل تاثیر گذاری منفی روی محیط زیست، مورد بهره برداری فوق العاده در پروژه های نوسازی خطوط فاضلاب قرار گرفته است. در SPR مراحل نوسازی لوله به گونه ای است که پروفیل از پیش آماده شده در کارخانه به مکان پروژه انتقال داده شده و بصورت اسپیرالی به هم کوک زده میشود. لوله ای ک با این روش ایجاد میشود دارای مقاومت حلقوی بالا و وزن پایین می باشد و لاینر جدید در داخل لوله آسیب دیده ایجاد می گردد در این روش نوسازی از یک ماشین کوک زنی دارای حق ثبت اختراع جهت متصل کردن پروفیل  HDPE یا PVC مورد استفاده قرار می گیرد. ماشین کوک زنی در قسمت انتهایی کف منهول یا محفظه دسترسی قرار میگیرد در هنگام کوک زنی پروفیل ها چنان در هم قفل میشوند ک لاینر ایجاد شده در داخل لوله میزبان بصورت کاملا آب بند و مانع دخول آب می باشد.

 

SPR PE Pipe جهت بازسازی فاضلاب سطحی ناشی از بارندگی و کالورتها در سراسر دنیا مورد استفاده قرار گرفته است این تکنولوژی جهت بازسازی خطوط لوله به شدت آسیب دیده و در شرایط کاری بسیار سخت بدون ایجاد هیچ گونه اختلالی بر طبیعت و جامعه مورد استفاده قرار گرفته است.

فرزانه پارسا | پایپ لاین

 

بازسازی لوله های کاروگیت با قطر بالا (Reconstruction of high diameter carrogate pipes)

در SPR جهت بازسازی شبکه های فاضلابی لوله های سایز بالا تا قطر 500 میلیمتر استفاده می شود. در SPR پروفیل PVC تقویت شده با فولاد  در مکان دوغاب ریزی شده مورد استفاده قرار میگیرد. تجهیزات نصب بدون نیاز به خفاری و تنها باداشتن نقاط دسترسی استاندارد مورد استفاده قرار میکیرند. تکنولوژی ژاپنی SPR را همچنین میتوان در مصرف عمودی همچون چاه های اکتشافی که به نفت میرسند و مدخلهای استوانه ای  ودیگر سازه های قطر بالا نصب کرد. SPR فرآیندی منحصر به فرد است و راه حل های ساختاری سفارشی را برای خطوط لوله در حال فرسودگی ارائه میدهدبا مهندسی صحیح میتوان این تکنولوژی را جهت برطرف سازی ناهنجاری های  هیدرولیکی خط لوله و ترمیم شیب لوله اصلی به کار گرفت لبه های درهم قفل شده پروفیل قفل مکانیکی نشت ناپذیری را ایجاد می کند که بسیار مقاوم است. لاینر SPR مطابق با بسیاری از استاندارد های صنعتی مورد تست و آزمایش قرار گرفته است و ن تنها استاندارهای ASTMF 1741 و  ASTMF 1697 را پاس کرده است بلکه در سطحی بالاتر از این استاندارنیز قرار گرفته اند پی وی سی SPR دارای manning 0.01 است.

لوله کاروگیت spr 1400 میلیمتر چیست؟

لوله کاروگیت SPR 1400 میلیمتر، یکی از نوع لوله‌های فولادی است که برای انتقال آب و فاضلاب به کار می‌رود. این لوله‌ها به عنوان یکی از بزرگترین لوله‌های فولادی جهان، برای پروژه‌های بزرگ آبیاری و تصفیه فاضلاب به کار می‌روند.

در واقع، SPR به معنای Steel Pipe Reinforced، یعنی لوله فولادی تقویت شده، اشاره دارد. به عبارت دیگر، این لوله‌ها از دو لایه تشکیل شده‌اند؛ لایه داخلی از پلیمر و لایه خارجی از فولاد است. لایه داخلی از پلیمر به عنوان لایه محافظ برای جلوگیری از خوردگی و رسوب گذاری در داخل لوله استفاده می‌شود، در حالی که لایه فولادی خارجی، از لحاظ مقاومت فشاری و مقاومت مکانیکی لوله بسیار قوی و مقاوم است.

قطر لوله کاروگیت SPR 1400 میلیمتر نیز به عنوان یکی از بزرگترین قطرهای لوله‌های فولادی استفاده شده در پروژه‌های آب و فاضلاب می‌باشد و قابلیت انتقال حجم بالایی از آب و فاضلاب را داراست.

آیا لوله کاروگیت SPR 1400 میلیمتر در پروژه‌های خاصی به کار می‌رود؟

بله، لوله کاروگیت SPR 1400 میلیمتر به منظور انتقال آب و فاضلاب در پروژه‌های بزرگ به کار می‌رود. به عنوان مثال، این لوله‌ها معمولاً در پروژه‌هایی که به منظور انتقال آب‌های سیلابی، آب‌های شهری، آب‌های صنعتی و فاضلاب به کار می‌روند، استفاده می‌شوند.

لوله کاروگیت SPR 1400 میلیمتر به دلیل قطر بزرگی که دارد، برای پروژه‌هایی که نیاز به حجم بالایی از آب و فاضلاب دارند، مناسب می‌باشند. این لوله‌ها به عنوان یکی از بزرگترین لوله‌های فولادی جهان، در پروژه‌های بزرگ آبیاری و تصفیه فاضلاب به کار می‌روند. به عنوان مثال، لوله کاروگیت SPR 1400 میلیمتر در پروژه‌های بزرگی مانند سد سیستان و سد کارون 3 به کار رفته است.

بنابراین، لوله کاروگیت SPR 1400 میلیمتر در پروژه‌هایی استفاده می‌شود که نیاز به لوله‌های با قطر بزرگ و حجم انتقال بالا دارند.

لوله کاروگیت spr 1600 میلیمتر چیست؟

لوله کاروگیت SPR 1600 میلیمتر، یکی از بزرگترین لوله‌های فولادی جهان است که برای انتقال آب و فاضلاب به کار می‌رود. این لوله‌ها به دلیل قطر بزرگی که دارند، برای پروژه‌هایی که نیاز به حجم بالایی از آب و فاضلاب دارند، مناسب می‌باشند.

لوله کاروگیت SPR 1600 میلیمتر، دارای دیواره‌ی داخلی و خارجی فولادی مقاوم در برابر خوردگی و فشار بالا است. این لوله‌ها با استفاده از تکنولوژی جوشکاری خاص، به شکل دایره‌ای و بدون درز تولید می‌شوند. همچنین، برای ارتباط دادن قسمت‌های مختلف این لوله‌ها از جوشکاری مخصوصی استفاده می‌شود تا از هر گونه نشتی جلوگیری شود.

لوله کاروگیت SPR 1600 میلیمتر، به دلیل بزرگی قطر و حجم بالایی از آب و فاضلابی که می‌تواند منتقل کند، در پروژه‌هایی که به انتقال آب و فاضلاب برای شهرها، صنایع و کشاورزی نیاز دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، این لوله‌ها معمولاً در پروژه‌های آبیاری، تصفیه فاضلاب و انتقال آب به مناطق خشک و بیابانی به کار می‌روند.

کاربردهای لوله کاروگیت spr 1600 میلیمتر چیست؟

لوله کاروگیت SPR 1600 میلیمتر، به عنوان یکی از بزرگترین لوله‌های فولادی جهان، در پروژه‌هایی که به انتقال حجم بالایی از آب و فاضلاب نیاز دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای این لوله‌ها عبارتند از:

 1. انتقال آب برای آبیاری: لوله کاروگیت SPR 1600 میلیمتر معمولاً در پروژه‌های آبیاری با حجم بالایی از آب که برای کشاورزی و باغداری استفاده می‌شود، به کار می‌رود.

 2. انتقال فاضلاب: این لوله‌ها در پروژه‌های تصفیه فاضلاب و انتقال آن به محل‌های دیگر، به کار می‌روند.

 3. انتقال آب برای شهرها: لوله کاروگیت SPR 1600 میلیمتر در پروژه‌های انتقال آب به شهرها و مناطق مسکونی با جمعیت بالا، مانند شهرهای بزرگ، به کار می‌رود.

 4. انتقال آب به مناطق خشک و بیابانی: این لوله‌ها در پروژه‌های انتقال آب به مناطق خشک و بیابانی، جهت تامین نیاز به آب شرب و آبیاری، به کار می‌روند.

 5. صنایع: لوله کاروگیت SPR 1600 میلیمتر در برخی صنایعی که به مصرف حجم بالایی از آب و فاضلاب نیاز دارند، همچون صنایع نفت و گاز، استفاده می‌شود.

به طور کلی، لوله کاروگیت SPR 1600 میلیمتر در پروژه‌هایی با حجم بالایی از آب و فاضلاب و نیاز به انتقال آنها، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

نمایی از محوطه کارخانه پایپ لاین در تولید لوله کاروگیت فاضلابی

پایپ لاین | قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن

 

فرآیند نصب لوله کاروگیت SPR

فرآیند نصب لوله در SPR شامل مراحل زیر است

1_ بازرسی و تمیز کردن لوله موجود که قرار است تعمیر گردد

2_ کوک زنی پروفیل ها توسط ماشین دوخت

3_ نصب سیستم مهاربندی

4_ دوغاب ریزی

 

هم اکنون می توانید قیمت لوله و محصولات پلی اتیلن را بصورت به روز مشاهده نمایید و در صورت نیاز به اطلاع از قیمت اتصالات، به اتصالات لوله پلی اتیلن مراجعه نمایید.

 

مزیت های مهم لوله کاروگیت SPR

مزایای لوله کاروگیت SPR شامل موارد زیر است :

_ بازسازی لوله های سایز بالا (500 – 800) میلیمتر

_ بازسازی لوله در اشکال دایره ای _ غیر دایره ای و اشکال سفارشی

_ بدون نیاز به حفر ترانشه و تنها نیازمند به منهول ورودی

_ طراحی شده جهت نصب در شرایط بار زنده

_ قابلیت کار در شرایط خمیدگی خط لوله

_ جریان راحت سیال در داخل خطلوله به دلیل جنس صاف پروفیل PVC

تصویری از محصولات شرکت پایپ لاین

لوله کاروگیت فاضلابی

 

آزمون ها و استانداردهای لوله های کاروگیت SPR

 • تست ضربه لوله کاروگیت
 • بررسی و مناسب بودن کیفیت ظاهری لوله کاروگیت
 • نشانه گذاری و مارکینگ لوله کاروگیت
 • حداقل ضخامت لایه بیرونی لوله دوجداره کاروگیت
 • حداقل ضخامت لایه داخلی لوله دوجداره کاروگیت
 • نرخ جریان مذاب لوله کاروگیت
 • دانسیته لوله کاروگیت
 • پایداری حرارتی لوله کاروگیت
 • مقدار دوده
 • پراکنش دوده
 • آزمون آون مواد اولیه لوله کاروگیت
 • مقاومت حلقوی اسمی لوله دوجداره کاروگیت
 • مقاومت حلقوی بلند مدت لوله دوجداره کاروگیت
 • انعطاف پذیری لوله کاروگیت

 


قیمت لوله کاروگیت فاضلابی

 

لوله کاروگیت SPR مقرون بصرفه و جهت نوسازی پروژه های خطوط انتقال فاضلاب کاربرد دارد. این لوله ها جهت ترمیم لوله های فاضلاب فرسوده بصورت جایگزین بدون تخریب لوله های قدیمی امکان پذیر میباشد . جهت برآورد و هزینه قیمت نقشه و دیتیل پروژه را به آدرس ایمیل شرکت ارسال نمایید . تکنولوژی لوله های SPR در سراسر دنیا بعنوان سیستم نوسازی لوله بدون نیاز به حفر ترانشه شناخته شده است . لوله های SPR کاروگیت مقرون بصرفه و جهت نوسازی پروژه های خطوط انتقال فاضلاب کاربرد دارد. لوله های کاروگیت SPR دارای مقاومت حلقوی بالا و وزن پایین بوده و امکان جاگزاری داخل لوله های قدیمی را دارد .

مواد مصرفی در لوله های SPR یک نوع مواد پلی اتیلن HDPE بوده و ورق فلزی فنری میباشد. لوله های پلی اتیلن SPR جهت باز سازی شبکه های فاضلاب در قطر های 200 میلیمتر تا 5000 میلیمتر میباشد . فرآیند نصب لوله های SPR شامل بازرسی و تمیز کاری لوله های فرسوده – کوک زنی ورق های پلیمری از قبل آماده شده  –  نصب سیستم مهار بندی و دوغاب ریزی میباشد . از مزایای استفاده از لوله های SPR عدم نیاز به تخریب و حفر ترانشه بوده و همچنین این نوع لوله جهت نصب در شرایط  بار زنده طراحی شده است .

 

پایپ لاین | فرزانه پارسا

 

برای کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه لوله کاروگیت اسپیرال بشوید

 

لیست قیمت روز لوله کاروگیت پلی اتیلن را می توانید در قیمت لوله کاروگیت و همچنین قیمت روز اتصالات کاروگیت را در قیمت اتصالات کاروگیت مشاهده نمایید.

 

جدول قیمت بروز لوله کاروگیت SPR

فرزانه پارسا هستم، مدیر فروش شرکت پایپ لاین با شماره تماس 09120942139 و خطوط ثابت 02166264021 و 02166264024 بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستم.

قیمت لوله کاروگیت 800 میلیمتر SPR

قیمت لوله کاروگیت 1000 میلیمتر SPR

قیمت لوله کاروگیت 1200 میلیمتر SPR

قیمت لوله کاروگیت 1400 میلیمتر SPR

قیمت لوله کاروگیت 1800 میلیمتر SPR

قیمت لوله کاروگیت 2000 میلیمتر SPR

قیمت لوله کاروگیت 2200 میلیمتر SPR

قیمت لوله کاروگیت 2400 میلیمتر SPR

قیمت لوله کاروگیت 2800 میلیمتر SPR

قیمت لوله کاروگیت 3000 میلیمتر SPR

قیمت لوله کاروگیت 3200 میلیمتر SPR

قیمت لوله کاروگیت 3500 میلیمتر SPR

قیمت لوله کاروگیت 3800 میلیمتر SPR

قیمت لوله کاروگیت 4000 میلیمتر SPR

قیمت لوله کاروگیت 4200 میلیمتر SPR

قیمت لوله کاروگیت 4500 میلیمتر SPR

قیمت لوله کاروگیت 5000 میلیمتر SPR

 

برای اخذ قیمت بروز تماس بگیرید

قطر داخلی

حداقل قیمت به ریال

حداکثر قیمت به ریال

125 میلیمتر

720.000

845.000

160 میلیمتر

870.000

1.060.000

200 میلیمتر

970.000

1.405.000

250 میلیمتر

1.460.000

2.015.000

315 میلیمتر

2.425.000

3.168.000

400 میلیمتر

3.365.000

4.960.000

500 میلیمتر

5.765.000

13.220.000

600 میلیمتر

8.165.000

19.810.000

700 میلیمتر

11.050.000

23.150.000

800 میلیمتر

13.500.000

30.000.000

900 میلیمتر (سفارش بالای 100 متر)

18.300.000

34.700.000

1000 میلیمتر

20.800.000

46.900.000

1200 میلیمتر

32.450.000

66.800.000

1400 میلیمتر

39.850.000

88.800.000

1500 میلیمتر

42.100.000

93.750.000

1600 میلیمتر

44.300.000

110.500.000

1800 میلیمتر

62.200.000

155.000.000

2000 میلیمتر

77.900.000

192.700.000

2200 میلیمتر

108.200.000

231.300.000

2400 میلیمتر

127.100.000

270.250.000

2500 میلیمتر

161.300.000

293.400.000

3000 میلیمتر

196.800.000

324.900.000

 

ارزانترین قیمت اتصالات کاروگیت و اتصالات لوله کاروگیت 

فرزانه پارسا هستم، مدیر فروش شرکت پایپ لاین با شماره تماس 09120942139 و خطوط ثابت 02166264021 و 02166264024 بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستم.

 

 

ویدئو معرفی شرکت پایپ لاین و مجموعه تولیدی لوله کاروگیت 

 

 آ.امیری   09126363513 خ.پارسا  09120942139