بزرگترین تامین کننده لوله کاروگیت کشور

لوله کابلی و قیمت لوله کابلی پلی اتیلن


دوشنبه 1403/04/25

قیمت لوله کابلی پلی اتیلن
قیمت لوله کابلی پلی اتیلن

قیمت لوله کابلی - لوله کابلی پلی اتیلن


قیمت لوله کابلی

قیمت لوله کابلی

قیمت لوله کابلی پلی اتیلن(Cable PE-Pipe) بر اساس معیارهایی مثل کیفیت مواد اولیه در فرآیند تولید، میزان ناخالصی مجاز، قطر و میزان تحمل فشار بستگی دارد. این لوله در قطرهای 20 میلیمتر الی 110 میلیمتر تولید شده و قیمت هر متر آن بین 360.000 ريال الی 4.520.000 ريال بر اساس درجه اول بودن یا نبودن متغیر می باشد.

قیمت لوله کابلی پلی اتیلن

لوله کابلی سایزهای مختلف، به شرح زیر موجود و عرضه می شود:

 • قیمت لوله کابلی 20 میلیمتر: 360.000 ريال
 • قیمت لوله کابلی 25 میلیمتر: 370.700 ريال
 • قیمت لوله کابلی 32 میلیمتر: 560.700 ريال
 • قیمت لوله کابلی 40 میلیمتر: 880.500 ريال
 • قیمت لوله کابلی 50 میلیمتر: 1.290.600 ريال
 • قیمت لوله کابلی 63 میلیمتر: 1.909.900 ريال
 • قیمت لوله کابلی 75 میلیمتر: 2.960.900 ريال
 • قیمت لوله کابلی 90 میلیمتر: 3.500.900 ريال
 • قیمت لوله کابلی 110 میلیمتر: 4.52.000 ريال


لوله کابلی
لوله کابلی

سایز لوله 10 بار 16 بار لوله کابلی
لوله کابلی 20 میلیمتر ۵۰,۸۰۰ ریال ۵۸,۶۰۰ ریال ۲9,۰۰۰ ریال
لوله کابلی 25 میلیمتر ۶۸,۶۰۰ ریال ۸۸,۵۰۰ ریال ۳۸,۸۰۰ریال
لوله کابلی 32 میلیمتر ۸۸,۶۰۰ ریال ۱۲۳,۶۰۰ ریال ۶۵,۰۰۰ ریال
لوله کابلی 40 میلیمتر ۱۳۸,۸۰۰ ریال ۱۸۸,۰۰۰ ریال ۸۵,۰۰۰ ریال
لوله کابلی 50 میلیمتر ۱۸۷,۶۰۰ ریال ۲۸۳,۵۰۰ ریال ۱۳۰,۰۰۰ریال
لوله کابلی 63 میلیمتر ۳۱۳,۵۰۰ ریال ۴۵۰,۵۰۰ ریال ۱۷۸,۰۰۰ ریال
لوله کابلی 75 میلیمتر ۵۵۷,۰۰۰ ریال ۸۵۷,۰۰۰ ریال ۲۷۰,۰۰۰ ریال
لوله کابلی 90 میلیمتر ۶۵۵,۰۰۰ ریال ۸۳۳,۰۰۰ریال ۳۵۰,۰۰۰ ریال
لوله کابلی 110 میلیمتر ۹۴۶,۰۰۰ ریال ۱,۶۳۰,۰۰۰ ریال ۵۳۳,۰۰۰ ریال
لوله کابلی 125 میلیمتر ۱,۳۰۰,۵۰۰ ریال ۱,۷۵۶,۰۰۰ریال ۷۳۰,۰۰۰ ریال
لوله کابلی 160 میلیمتر ۱,۸۶۶,۵۰۰ ریال ۲,۸۴۶,۰۰۰ ریال ****
لوله کابلی 200 میلیمتر ۳,۱۰۰,۰۰۰ ریال ۴,۶۸۰,۵۰۰ ریال ****
لوله کابلی 250 میلیمتر ۴,۸۶۶,۵۰۰ ریال ۷,۳۶۰,۰۰۰ ریال ****
لوله کابلی 315 میلیمتر ۷,۸۷۶,۰۰۰ ریال ۱۸,۶۰۰,۰۰۰ریال ****
قیمت لوله کابلی
کارگاه تولید لوله کابلی پلی اتیلن
لوله کابلی ارزان قیمت

لوله کابلی


لوله کابلی پلی اتیلن، یکی از پیشرفته‌ترین و قدرتمندترین لوله‌های کابل برای کاربردهای وسیعی است که برای برق، ارتباطات، تجهیزات پزشکی، صنایع پتروشیمی، پالایش هوا و سایر کاربردهای مختلف استفاده می‌شود. این کابل‌های پلی اتیلن نسبت به کابل‌های بومی، به اندازه‌ای قدرتمند‌تر و مقاوم‌تر هستند. این لوله‌ها توسط یک کامپوزیت سازنده شده‌اند که شامل یک لایه از پلی اتیلن و چند لایه برای بهبود خواص مقاومتی، کشش و ارتجاع نور می‌باشد. این کابل‌های پلی اتیلن را می‌توان برای نصب در محل استفاده کرد، همچنین قابلیت نصب دور و بسیار راحت تر برای مصارف خاص که به سرعت نیاز به تغییرات دارند، دارا می‌باشد. این لوله‌ها با خواص ایمنی و ارتباطاتی مثل عدم منعطفی، بازدارندگی به سختی و مقاومت به دما و رطوبت، بهترین گزینه برای مصارف مختلف هستند. کابل پلی اتیلن همچنین دارای قابلیت اتصال به پروتکل‌های مختلف است که به شما امکان توسعه و کاربرد بیشتر را می‌دهد.

فرزانه پارسا | مدیر کارخانه پایپ لاین
مدیر شرکت پایپ لاین

قیمت لوله کابلی


برای مشاهده قیمت لوله کابلی با پشتیبانی پایپ لاین در تماس باشید.


قیمت لوله کابلی سایز 20


قیمت روز آن 286000 ريال است اما استعلام قیمت و خرید لوله کابلی پلی اتیلن با کارشناسان فروش پایپ لاین در ارتباط باشید

قیمت لوله کابلی سایز 25

قیمت لوله کابلی سایز 25 معادل 294000 ريال است اما استعلام قیمت و خرید لوله کابلی پلی اتیلن با کارشناسان فروش پایپ لاین در ارتباط باشید


 لوله کابلی پلی اتیلن
لوله کابلی پلی اتیلن

قیمت لوله کابلی سایز 32

قیمت روز آن 365000 ريال است اما استعلام قیمت و خرید لوله کابلی پلی اتیلن با کارشناسان فروش پایپ لاین در ارتباط باشید

قیمت لوله کابلی سایز 40

قیمت روز آن 399000 ريال است اما استعلام قیمت و خرید لوله کابلی پلی اتیلن با کارشناسان فروش پایپ لاین در ارتباط باشید

قیمت لوله کابلی سایز 50

قیمت لوله کابلی سایز 50 معادل 376000 ريال است اما استعلام قیمت و خرید لوله کابلی پلی اتیلن با کارشناسان فروش پایپ لاین در ارتباط باشید


 قیمت روز لوله کابلی پلی اتیلن
قیمت روز لوله کابلی پلی اتیلن

قیمت لوله کابلی سایز 63

قیمت روز آن 394000 ريال است اما استعلام قیمت و خرید لوله کابلی پلی اتیلن با کارشناسان فروش پایپ لاین در ارتباط باشید

قیمت لوله کابلی سایز 75

قیمت روز آن 3979000 ريال است اما استعلام قیمت و خرید لوله کابلی پلی اتیلن با کارشناسان فروش پایپ لاین در ارتباط باشید

قیمت لوله کابلی سایز 80

قیمت روز آن 445000 ريال است اما استعلام قیمت و خرید لوله کابلی پلی اتیلن با کارشناسان فروش پایپ لاین در ارتباط باشید

قیمت لوله کابلی سایز 110

قیمت روز آن 456000 ريال است اما استعلام قیمت و خرید لوله کابلی پلی اتیلن با کارشناسان فروش پایپ لاین در ارتباط باشید


 قیمت پلی اتیلن کابلی
قیمت پلی اتیلن کابلی

قیمت لوله کابلی سایز 125

قیمت روز آن 445000 ريال است اما استعلام قیمت و خرید لوله کابلی پلی اتیلن با کارشناسان فروش پایپ لاین در ارتباط باشید

قیمت لوله کابلی سایز 160

قیمت لوله کابلی سایز 200 معادل 595000 ريال است اما استعلام قیمت و خرید لوله کابلی پلی اتیلن با کارشناسان فروش پایپ لاین در ارتباط باشید

قیمت لوله کابلی سایز 200

قیمت لوله کابلی سایز 200 معادل 585000 ريال است اما استعلام قیمت و خرید لوله کابلی پلی اتیلن با کارشناسان فروش پایپ لاین در ارتباط باشید

قیمت لوله کابلی سایز 250

قیمت لوله کابلی سایز 250 معادل 675500 ريال است اما استعلام قیمت و خرید لوله کابلی پلی اتیلن با کارشناسان فروش پایپ لاین در ارتباط باشید

کاربرد عمده لوله پلی اتیلن


داده‌ها و قدرت بخش مهمی از زندگی ما هستند و باید از انتقال ایمن آنها اطمینان حاصل کنیم. به این منظور لوله کابلی پلی اتیلن به طور گسترده در ساخت و ساز شبکه برق شهری، پروژه‌های نوسازی شهری، توسعه پروژه های مسکونی، ساخت و ساز شرکت و مکان‌های دیگر، برای پیش قدرت کابل، چراغ خیابان، چراغ چمن، لامپ حیاط، سیستم هوشمند مسکونی، تلویزیون کابلی، ارتباطات، هوشمند، ترافیک و غیره استفاده می‌شود.

لوله پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) یک ماده مناسب و ایده آل برای نگهداری و محافظت از کابل‌های برق و مخابرات هستند. این ماده؛ مقاومت بی نظیری را در برابر خوردگی و مواد شیمیایی ارائه می‌دهد. به علاوه انعطاف پذیر و بادوام بوده و بر روی قرقره‌های بزرگ در طول‌های زیاد؛ برای کاهش اتصالات و زمان نصب در دسترس است. لوله کابلی پلی اتیلن در اندازه‌ها، رنگ‌ها، ابعاد و طول‌های مختلف موجود است.

برای تمایز می‌توان لوله کابلی پلی اتیلن را می‌توان به رنگ‌های مختلفی ساخت. لوله‌های محافظ می‌توانند تک مجرا یا چند مجرا باشند. لوله‌های دارای چند مجرا هنگام گذاشتن دو یا چند کابل در یک شبکه استفاده می‌شوند. مزیت این نوع لوله‌ها؛ نصب سریع تر و ارزان تر است.


آزمایشگاه کنترل کیفیت لوله کابلی
آزمایشگاه کنترل کیفیت لوله کابلی

مزایای لوله کابلی


در زمان نصب کابل فیبر نوری و همچنین کابل‌های برق و مخابرات؛ لازم است کابل در برابر ضربات مکانیکی یا هر گونه عامل دیگری محافظت شود. همچنین محافظت اضافی در برابر بسته‌های کابلی و داخل ساختمان‌ها، صرف نظر از نصب زیرزمینی یا بالای زمینی مورد نیاز است. برای این منظور، از لوله کابلی پلی اتیلن برای حفاظت کابل‌ها و سیم‌ها استفاده می‌شود. این لوله‌ها در پروژه‌های مختلف از جمله نصب فیبرهای نوری مورد استفاده قرار گرفته و امتحان خود را پس داده اند.

به لطف ویژگی‌های استثنایی این نوع لوله‌ها، حفاظت کامل کابل‌ها را در برابر آسیب‌های مکانیکی، آب، حملات شیمیایی و خوردگی تضمین می‌کنند. مهمترین توانایی این لوله‌ها تحمل فشار داخلی است و امکان مسیریابی کابل با تکنیک دمیدن را فراهم می‌کنند. بنابراین فاصله بین کانکتورها یا منهول‌های کابل بیشتر از سایر سیستم‌ها است. استفاده از این لوله موجب می‌شود کابل‌ها کمتر نیاز به تعویض و تعمیر داشته باشند و هزینه‌های تعمیر و نگهداری شبکه کمتر شود.

لوله کابلی پلی اتیلن برای قرار دادن مستقیم در زمین و برای محافظت از کابل‌های نوری، کواکسیال و سایر کابل‌های مخابراتی مناسب هستند. به همین دلیل از آنها به طور وسیعی استفاده می‌شود. کابل با اعمال کشش درون لوله گذاشته می‌شود. به دلیل انعطاف پذیری، به روشی بهینه با زمین سازگار می‌شود، در حالی که شیارهای افقی امکان نصب آسان تر را فراهم می‌کنند و طول کابل کشیده شده را افزایش می‌دهند.


 فروش لوله کابلی پلی اتیلن
فروش لوله کابلی پلی اتیلن


فروش لوله کابلی


تولید و عرضه کلیه لوله های پلی اتیلن جهت کاورینگ کابلهای فیبر نوری ،مخابرات و برق در سایزهای ۱۶ الی ۲۵۰ میلیمتر .لوله های پلی اتیلن کابلی از انواع لوله های پلی اتیلن میباشند که جهت کاورینگ کابلهای مخابراتی ,کابلهای برق و خطوط فیبر نوری مورد استفاده قرار میگیرند .لوله های کابلی پلی اتیلن معمولا از مواد درجه دو پلی اتیلن ساخته میشوند به جهت اینکه این لوله ها فقط به عنوان ساپورت و محافظی در برابر ضربه های ناشی از برخورد اجسام هنگام حفاری مورد مصرف قرار میگیرند . لوله های کابلی پلی اتیلن انواع مختلفی از لحاظ نوع مواد دارند وبه همین علت قیمت آنها میتواند متفاوت باشد یعنی در عین اینکه این لوله ها درجه دو به حساب میآیند میتوانند از لحاظ کیفیت در درجه های سه و چهار نیز قرار بگیرند به این صورت که در ترکیبات لوله ها مقدار گرانول یا ضایعات پلیمری که غالبا پلاستیکی هستند بیشتر از مواد پلی اتیلنی است و این کیفیت لوله را از لحاظ استحکام و ضربه پذیری به حداقل میرساند . لوله های درجه سه و چهار پلی اتیلنی که ذکر شد پس از بارگیری ویا در حین بارگیری دچار شکستگی شده و در ابعاد کوچک خرد میشوند قضاوت با شماست این گونه لوله ها به چه کاری میآیند .مابا تولید لوله هایی با کیفیت عالی از نوع درجه دو این اطمینان را به شما میدهیم که مناسبترین قیمت و کیفیت را در اختیارتان گذاشته ایم جهت خرید و یا دریافت قیمت با شماره های فوق تماس بگیرید همکاران ما آماده ارائه خدمات در این زمینه میباشند .


لوله کابلی پلی اتیلن


لوله های پلی اتیلن کابلی را لوله های پلی اتیلن درجه دو یا off grade نیز مینامند چرا که این لوله ها به جهت نوع مصرفی که دارند معمولا از مواد درجه دو پلی اتیلن و یا مواد بازیافتی پلی اتیلن تولید میگردند چرا که در این نوع مصرف لوله های پلی اتیلن دارای فشار بار داخلی نمیباشند و صرفا جهت پوشش و یا غلاف کابل مورد استفاده قرار میگیرند ازینرو نیازی به جهت استفاده از لوله های پلی اتیلن با گرید بالاتر و استاندارد ندارند اما در مواقعی بسته به نوع نظارت در پروژه ها , و عمدتا پروژه هایی که از حساسیت بالایی برخوردارند مانن خطوط فیبر نوری که از قیمت بالایی برخوردارند کارشناسان پیشنهاد لوله های پلی اتیلن با مهر استاندارد و گرید بالاتر را میدهند که این گرید ارتباط مستقیم با نوع کیفیت لوله را دارد و از قیمت نسبتا بالاتری نسبت به لوله های آف گرید برخوردار هستند قیمت انواع لوله کابلی پلی اتیلن
قیمت انواع لوله کابلی پلی اتیلن

رنگ بندی لوله کابلی


به طور کلی لوله های پلی اتیلن از مواد پلیمری به همرات ترکیبات اتیلن و مستربچ تولید میگردند که برای انتقالات اب و مایعات به صورت تحت فشار بکار میروند . همچنین به تازگی به جهت مصارف صنعتی مانند محافط اطراف قایق ها و محافط ابفشان ها در فضای سبز بکار میرود.

تنوع کاربری لوله پلی اتیلن به حدی بوده که در صنعت نیز به مرزهای جدیدی رسیده و برای محافظت از کابل های برق یا کابل های دوربین محافظتی نیز استفاده میگردد. برای کاربری ذکر شده نیاز است که لوله انعطاف بسیار زیادی داشته و در برابر تمامی عوامل مخرب و مضر برای پلیمر مقاوم بوده و دارای دوام و طول عمر بالایی باشد.


کاربردهای لوله کابلی

لوله‌های کابلی کاربردهای زیادی دارند و هر کس متناسب با شرایط و کار خود از آن‌ها استفاده می‌کند. رایج ترین استفاده هایی که از این نوع لوله‌ها می‌شود استفاده در سیستم های آبیاری بارانی و قطره‌ای است که کشاورزان برای بهینه کردن منابع آب و انتقال آن به زمین‌های کشاورزی استفاده می‌کنند که می‌توان به شکل شبکه بندی از این نوع لوله‌ در نقاط مختلف زمین‌ها برای آبیاری تحت فشار و بارانی استفاده نمود‌.

البته استفاده و کاربرد لوله های کابلی به این مسئله محدود نمی‌شود و از این نوع لوله برای انتقال انواع کابل های برق بخصوص کابل‌های فشار قوی هم استفاده می‌شود.

این نوع لوله به عنوان پوشش و کاور می‌توانند هم عمر کابل های برق را در شرایط مختلف آب و هوایی افزایش دهد و هم می تواند خطرات ناشی از آسیب دیدگی کابل های برق فشار قوی را کاهش دهد.

علاوه بر این از این لوله ها برای محافظت از کابل‌های مخابرات، کابل‌های انواع دوربین سی سی تی وی، فیبر نوری و حتی برای کابل های انتقال برق به چراغ های راهنمایی و رانندگی هم استفاده می‌شوند.

انبار لوله کابلی
انبار نگهداری لوله کابلی

انواع لوله کابلی پلی اتیلن

لوله های کابلی pe از تنوع نسبتا بالایی برخوردار هستند و دلیل این امر هم قابلیت تولید آن‌ها در قطر های مختلف می‌باشد.‌ این نوع لوله ها به شکل شاخه‌ای و کلافی تولید شده و در بازار عرضه می‌شوند. همانطور که گفته شد این لوله از تنوع بالایی در تولید و اندازه برخوردار هستند به این شکل که از نظر توان در کلاس‌های باری مختلف که از 2 تا 40 بار قابل تعریف است تولید می‌شوند.

از نظر قطر لوله هم متنوع هستند و قطر تولید آن از 16 میلیمتر شروع شده و از این ویژگی و قابلیت برخوردار است که در سایزهای مختلف تولید شود و حتی برای مصرف کنندگان مختلف این امکان وجود دارد که اندازه مورد نیاز خود را برای ساخت سفارش دهند. تولید این نوع لوله به شکل کلافی این مزیت را دارد که در متراژهای بزرگ تولید شود و همین امر باعث کاهش هزینه های تمام شده تولید شده و به طبع باعث کاهش قیمت لوله کابلی با این جنس می‌شود.

مقایسه مقاومت لوله کابلی درجه و درجه دو

لوله کابلی درجه دو معمولاً از موادی ساخته می‌شود که مقاومت بیشتری نسبت به درجه یک دارند، به عنوان مثال از پلیمرهای ضد ضربه و سایش استفاده می‌شود. همچنین، لوله کابلی درجه دو دارای ویژگی‌هایی مانند مقاومت در برابر حرارت، رطوبت، اشعه ماوراء بنفش، اسیدها و بازها و ... است که باعث می‌شود برای حفاظت کابل‌ها در شرایط محیطی سخت و خطرناک، مناسب باشد.

بنابراین، لوله کابلی درجه دو معمولاً می‌تواند مقاومت بیشتری نسبت به درجه یک داشته باشد، اما برای هر کاربرد خاص، نیاز به انتخاب درجه مناسب و توجه به نیازهای خاص آن کاربرد وجود دارد.

کارخانه تولید لوله کابلی

کارخانه پایپ لاین، تولید کننده لوله پلی اتیلن و انواع محصولات آن شامل لوله کابلی پلی اتیلن است. شماره تماس مدیر فروش خانم فرزانه پارسا 09120942139 می باشد.

عوامل موثر بر قیمت لوله کابلی


قیمت لوله کابلی نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل:

 • مواد اولیه: قیمت لوله کابلی بستگی به قیمت مواد اولیه استفاده شده در تولید آن دارد. معمولاً پلیمرهای پلی اتیلن با کیفیت بالا در تولید لوله پلی آبرسانی استفاده می‌شوند. قیمت نفت خام و قیمت پلیمرها در بازار می‌تواند قیمت لوله را تحت تأثیر قرار دهد.
 • قطر و ضخامت دیواره لوله: قطر و ضخامت دیواره لوله کابلی نیز بر قیمت آن تأثیرگذار است. لوله‌های با قطر بزرگتر و ضخامت دیواره بیشتر ممکن است قیمت بیشتری داشته باشند.
 • طول لوله: طول لوله پلی آبرسانی نیز می‌تواند تأثیرگذار باشد. لوله‌های با طول بیشتر ممکن است قیمت بیشتری داشته باشند.
 • استانداردها و مشخصات فنی: استانداردها و مشخصات فنی مورد نیاز برای لوله‌های کابلی می‌توانند قیمت را تحت تأثیر قرار دهند. لوله‌هایی که بر اساس استانداردها و مشخصات فنی خاصی تولید می‌شوند، ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند.
 • رقابت بازار: رقابت در بازار لوله کابلی نیز می‌تواند قیمت را تحت تأثیر قرار دهد. وجود تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان متعدد باعث می‌شود رقابت بین آنها افزایش یابد و قیمت‌ها را تحت فشار قرار دهد.
 • هزینه تولید: هزینه‌های مرتبط با فرآیند تولید، انرژی، نیروی کار و سایر عوامل مرتبط نیز می‌توانند تأثیرگذار باشند. هزینه‌های تولید می‌تواند قیمت لوله کابلی را تحت تأثیر قرار دهد.
 • نوع برند و کیفیت: برند و کیفیت لوله کابلی نیز ممکن است بر قیمت تأثیرگذار باشد. برندهای معروف و لوله‌های با کیفیت بالاتر ممکن است قیمت بیشتری داشته باشند.
کارگاه تولید لوله کابلی پلی اتیلن
کارگاه تولید لوله کابلی پلی اتیلن

قیمت لوله کابلی در تهران

در صورت ثبت سفارش و خرید لوله کابلی پلی اتیلن از پایپ لاین، واحد باربری و ارسال، اقدام به ارسال لوله کابلی و سایر محصولات پلی اتیلن و تحویل سریع به شهر تهران خواهد نمود. جهت اطلاع از شرایط و جزئیات بیشتر، با ما در تماس باشید.

قیمت لوله کابلی در تبریز

در صورت ثبت سفارش و خرید لوله کابلی پلی اتیلن از پایپ لاین، واحد باربری و ارسال، اقدام به ارسال لوله کابلی و سایر محصولات پلی اتیلن و تحویل سریع به شهر تبریز خواهد نمود. جهت اطلاع از شرایط و جزئیات بیشتر، با ما در تماس باشید.

قیمت لوله کابلی در گیلان

در صورت ثبت سفارش و خرید لوله کابلی پلی اتیلن از پایپ لاین، واحد باربری و ارسال، اقدام به ارسال لوله کابلی و سایر محصولات پلی اتیلن و تحویل سریع به شهر گیلان خواهد نمود. جهت اطلاع از شرایط و جزئیات بیشتر، با ما در تماس باشید.

قیمت لوله کابلی در مازندران

در صورت ثبت سفارش و خرید لوله کابلی پلی اتیلن از پایپ لاین، واحد باربری و ارسال، اقدام به ارسال لوله کابلی و سایر محصولات پلی اتیلن و تحویل سریع به شهر مازندران خواهد نمود. جهت اطلاع از شرایط و جزئیات بیشتر، با ما در تماس باشید.

قیمت لوله کابلی در رشت

در صورت ثبت سفارش و خرید لوله کابلی پلی اتیلن از پایپ لاین، واحد باربری و ارسال، اقدام به ارسال لوله کابلی و سایر محصولات پلی اتیلن و تحویل سریع به شهر رشت خواهد نمود. جهت اطلاع از شرایط و جزئیات بیشتر، با ما در تماس باشید.


 کاخانه تولید لوله کابلی

قیمت لوله کابلی در قم

در صورت ثبت سفارش و خرید لوله کابلی پلی اتیلن از پایپ لاین، واحد باربری و ارسال، اقدام به ارسال لوله کابلی و سایر محصولات پلی اتیلن و تحویل سریع به شهر قم خواهد نمود. جهت اطلاع از شرایط و جزئیات بیشتر، با ما در تماس باشید.

قیمت لوله کابلی در همدان

در صورت ثبت سفارش و خرید لوله کابلی پلی اتیلن از پایپ لاین، واحد باربری و ارسال، اقدام به ارسال لوله کابلی و سایر محصولات پلی اتیلن و تحویل سریع به شهر همدان خواهد نمود. جهت اطلاع از شرایط و جزئیات بیشتر، با ما در تماس باشید.

قیمت لوله کابلی در کرج

در صورت ثبت سفارش و خرید لوله کابلی پلی اتیلن از پایپ لاین، واحد باربری و ارسال، اقدام به ارسال لوله کابلی و سایر محصولات پلی اتیلن و تحویل سریع به شهر کرج خواهد نمود. جهت اطلاع از شرایط و جزئیات بیشتر، با ما در تماس باشید.

قیمت لوله کابلی در ساوه

در صورت ثبت سفارش و خرید لوله کابلی پلی اتیلن از پایپ لاین، واحد باربری و ارسال، اقدام به ارسال لوله کابلی و سایر محصولات پلی اتیلن و تحویل سریع به شهر ساوه خواهد نمود. جهت اطلاع از شرایط و جزئیات بیشتر، با ما در تماس باشید.

قیمت لوله کابلی در پرند

در صورت ثبت سفارش و خرید لوله کابلی پلی اتیلن از پایپ لاین، واحد باربری و ارسال، اقدام به ارسال لوله کابلی و سایر محصولات پلی اتیلن و تحویل سریع به شهر پرند خواهد نمود. جهت اطلاع از شرایط و جزئیات بیشتر، با ما در تماس باشید.


بارگیری مرسوله لوله کابلی
بارگیری مرسوله لوله کابلی

رنگ بندی لوله کابلی

لوله کابلی پلی اتیلن (PE) معمولاً در رنگ‌های مختلفی تولید می‌شود که هر رنگ به خاصیت خاصی اشاره دارد. در زیر، تعدادی از رنگ‌های معمول در لوله کابلی پلی اتیلن آورده شده است:

 • مشکی: رنگ مشکی به دلیل جذب نور خورشید و اشعه ماوراء بنفش، برای استفاده در محیط‌های خارجی و زیر زمینی مناسب است.
 • آبی: رنگ آبی برای نشان دادن لوله‌های آبی وارداتی به کار می‌رود.
 • سبز: رنگ سبز برای نشان دادن لوله‌های گازی به کار می‌رود.
 • قرمز: رنگ قرمز برای نشان دادن لوله‌های حرارتی و تهویه مطبوع به کار می‌رود.
 • نارنجی: رنگ نارنجی برای نشان دادن لوله‌های فاضلابی به کار می‌رود.
 • زرد: رنگ زرد برای نشان دادن لوله‌های نفتی و گازی از پایین به کار می‌رود.
 • خاکستری: رنگ خاکستری برای نشان دادن لوله‌های صنعتی به کار می‌رود.

همچنین، برخی شرکت‌های تولید کننده، به منظور شناسایی آسان تر لوله‌ها، از رنگ‌های دیگری نیز استفاده می‌کنند. در هر صورت، باید مطمئن شوید که رنگ لوله کابلی با استانداردهای مشخص شده توافق دارد و برای استفاده در محیط خاص خود مناسب است.مهندس پارسا  09120942139