بزرگترین تامین کننده لوله کاروگیت کشور

لوله کاروگیت گیلان | قیمت لوله کاروگیت گیلان

(دوشنبه 1403/04/25)

لوله کاروگیت گیلان | لیست قیمت و خرید لوله کاروگیت گیلان

 

لوله کاروگیت گیلان

 

 

فهرست مطالب

 

کاربرد لوله کاروگیت در شهر گیلان چیست؟

لوله‌های کاروگیت گیلان (Gilan Corrugated PE Pipe) به دلیل قابلیت انتقال آب و فاضلاب با حجم بالا و قطر بزرگ، در سیستم تأمین آب و فاضلاب شهری نیز کاربرد دارند. در شهر گیلان نیز از لوله‌های کاروگیت در شبکه تأمین آب استفاده شده است.

مناطق شمالی کشور به ویژه گیلان و مازندران دارای ورزش های زیادی در سطوح مختلف هستند. بنابراین، آنها به یک چمن سخت و چند لایه برای ورزشگاه خود نیاز دارند. به دلیل بارندگی های شدید این اقلیم، زمین های بازی در فضای باز همواره با مشکل جمع آوری آب مواجه هستند. لوله کاروگیت و گیلان در سایزهای مختلف (از 110 میلیمتر تا 3500 میلیمتر) جهت زهکشی مراتع قابل خریداری می باشد.

لوله کاروگیت یکی از نوع‌های لوله‌های پلی اتیلن با ضخامت بالا است که برای انتقال آب و فاضلاب در پروژه‌های عمرانی و تأسیسات شهری استفاده می‌شود. در شهر گیلان نیز، لوله کاروگیت برای انتقال آب و فاضلاب در پروژه‌های مختلفی مانند شبکه آبرسانی، شبکه فاضلاب و تصفیه‌خانه‌های فاضلاب استفاده می‌شود. برای مشاهده قیمت لوله کاروگیت روی لینک کلیک کنید.

با توجه به آب و هوای مرطوب و بارانزا در شهر گیلان، ساختار لوله‌های کاروگیت با ضخامت بالا و خواص ضد رسوب، ضد عفونی و مقاوم در برابر خوردگی، بسیار مهم است. همچنین، با توجه به مسائل مربوط به تصفیه فاضلاب در شهر گیلان، استفاده از لوله کاروگیت با خلوص بالا و قابلیت اطمینان بالا، به عنوان یکی از راه‌حل‌های مناسب برای انتقال فاضلاب به تصفیه‌خانه‌های فاضلاب، مورد توجه قرار گرفته است.

به طور کلی، استفاده از لوله کاروگیت در پروژه‌های عمرانی و تأسیسات شهری در شهر گیلان، با توجه به خواص و مزایای آن، بسیار مهم و اساسی است و بهبود کیفیت زندگی شهروندان و بهبود شرایط زیست محیطی شهر کمک می‌کند.

 

 

دیدنی های گیلان

آبرسانی های گسترده در استان گیلان

چندین پروژه آبرسانی در منطقه شمال از جمله گیلان در حال انجام است. اکثر کارهای لوله کشی در این منطقه با استفاده از لوله های کاروگیت انجام می شود. 
 
باید گفت گیلان از نظر برق و آب و موارد اولیه یکی از فقیرترین مناطق کشور است. این تا حدودی به دلیل وجود کوه ها و جنگل های زیاد است که توزیع و آبیاری را با مشکل مواجه می کند. بنابراین، برای لوله ها و لوله های آب در مناطق صعب العبور کوهستانی، تجهیزات دارای ویژگی هایی مانند: 
 

 • انعطاف پذیری بسیار بالا برای خطوط کج
 • مقاومت بدنه بالا در برخورد با سنگها و صخره‌ها
 • قابلیت نصب دفنی
 • عمر طولانی
 • و سبک وزن بودن برای انتقال راحت،


مهم است. نکته جالب اینجاست که با استفاده از لوله کاروگیت در گیلان می توانید تمام این امکانات را دریافت کنید. اخیراً تصمیم گرفته شد که در سطح وسیع همه روستاهای دارای 20 خانوار یا بیشتر به طرح آبرسانی اضافه شوند. بنابراین در آینده نزدیک حدود 350 روستای بدون مشکل این منطقه دارای سیستم آبیاری شهری خواهند بود.

شرکت تولیدی پایپ لاین به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده های انواع لوله در ایران، انواع سایز بندی خرید لوله کاروگیت در گیلان را از 110 میلیمتر تا 3500 میلیمتر قطر دهانه ارائه می‌کند. البته موارد تولید تخصصی لوله‌ها توسط مجموعه پایپ لاین، تنها معطوف به لوله‌های پلی اتیلن دوجداره فاضلابی نمیشود. بلکه انواع لوله‌های:

 • مانیسمان بدون درز آتشخوار
 • لوله‌ها فلزی و فولادی
 • پایپ های استیل
 • پلیکا
 • پوش فیت
 • لوله فلکسیبل
 • تجهیزات زهکشی
 • لوله پلی اتیلن
 • سبز
 • اتصالات لوله‌های پلی اتیلنی
 • Grp pipe
 • انواع لوله‌های 5 لایه

موارد استفاده از لوله پلی اتیلن دوجداره فاضلابی در گیلان

انتخاب لوله کاروگیت فاضلاب در گیلان، ممکن است به دلایل مختلفی صورت بگیرد. درواقع موارد کاربرد این تجهیزات در تمامی نقاط ایران یکسان است. با این تفاوت که هریک از ویژگی‌های گسترده‌ی لوله‌های پلی اتیلن دوجداره فاضلابی، میتواند برای نقطه‌ای خاص از کشور، بیشتر به کار بیاید.

 1. انتقال ثقلی آب به مزارع کشاورزی، گلخانه ها، استخرهای پرورش ماهی سنتی و مدرن
 2. حفاظت از کابلهای برق و مخابرات و فیبرهای نوری زیرزمینی
 3. پروژه های آب رسانی. (انتقال آبهای آشامیدنی و غیرآشامیدنی)
 4. محافظت از شیرآلات صنعتی سیستم های آبیاری قطره ای
 5. اجرای سیستم های آبیاری قطره ای. (با استفاده از لوله‌های با اقطار دهانه کوچک؛ از سایز 110 تا 250 میلیمتر)
 6. ساماندهی شبکه‌ها و خطوط جمع آوری و هدایت فاضلاب
 7. بکارگیری در ایستگاه های پمپاژ فاضلاب
 8. انتقال زیرزمینی پساب
 9. هدایت ثقلی آب از آبگیرها، دریاچه ها و… به نقاط موردنیاز
 10. نصب لوله پلی اتیلن دوجداره فاضلابی به عنوان پل های عبور و مرور
 11. زیرسازی پروژه های عمرانی و احداث روگذرها و زیرگذرهای جاده ای و شهری
 12. ساخت مخازن اسید مقاوم
 13. تولید مخزن های نگهداری آب آشامیدنی
 14. زهکشی محوطه های ویلایی، بوستان ها و استادیوم های فوتبال
 15. نصب به عنوان دیواره‌ی چاه ها و حوضچه های کوچک و بزرگ صنعتی و…
 16. سیستم های مقسم (تقسیم کننده) سیال و آب
 17. جایگزینی این تجهیزات با لوله‌ها فلزی پوسیده و قدیمی موجود در شبکه‌های هدایت فاضلاب به تصفیه خانه‌ها

 لوله کاروگیت چیست؟

لوله دوجداره کاروگیت، لوله پلی اتیلن کاروگیت، لوله کاروگیت، لوله دو جداره، لوله کنگره و غیره. همگی نام لوله هایی هستند که از دو لایه پلی اتیلن ساخته شده اند، لایه داخلی کاملا شفاف و لایه بیرونی به صورت موجدار ثابت شده است که شکل و شکل هندسی آن استحکام بالایی را برای تحمل کلیه فشارها بر روی سطح و زیر سطح ایجاد می کند. . زنده و مرده زیر زمین لوله دو جداره کاروگیت به سه قسمت فشار (فشار به معنای فشار بار خارجی) دسته بندی می شود که 16-31.5-64 کیلویوتن بیشتر است که هر کدام بسته به نوع شارژ کم، پرفشار و زیر زیاد کاربرد خاصی دارند. لوله دو جداره پلی اتیلن کاروگیت تحمل صدای زمین و فشار رینگ بالایی دارد و فشار داخلی این لوله ها معمولاً 2 یا 4 برابر است و نمی توان از این لوله ها تحت فشار در شبکه استفاده کرد. این لوله های کاروگیت با استفاده از واشر یا جوش اکسترودر به هم متصل می شوند.
اغلب طول عمر لوله های کاروگیت 50، 75 و حتی 100 سال تخمین زده می شود که به تجهیزات، شرایط تولید، ایمنی و نگهداری لوله ها بستگی دارد. توجه داشته باشید که در شرایطی که لوله دفن شده و در برابر شرایط محیطی مقاوم خواهد بود، هنگام نصب لوله باید عواملی را در نظر گرفت. وقتی صحبت از لوله های کاروگیت می شود، PH خاک باید در نظر گرفته شود. لوله های کاروگیت ساخته شده از پلی اتیلن به دلیل پایداری، مقاومت در برابر خوردگی، نصب آسان و مقاومت در برابر حرکت و فشار خاک، نیم قرن است که مورد استفاده قرار می گیرند. مشخصات فنی و کیفیت لوله های دوجداره کاروگیت باید با استانداردهای DIN16961-2 (مربوط به کنترل ابعاد لوله و مقاومت خمشی) و EN13476 (سایر آزمایشات مربوط به مشخصات محصول) مطابقت داشته باشد. • لوله های کاروگیت با استفاده از زانویی سه طرفه و اتصالات چهار طرفه به هم متصل می شوند.
 
• لوله های کاروگیت در شاخه های 6 متری و لوله های 12 متری بدون پرکننده و پاک کننده تولید می شوند. • لوله های کاروگیت از قطر 100 تا 1100 میلی متر قابل ساخت هستند.
 
• چراغ های کاروگیت به دلیل وزن کم نمی توانند با سایر لوله های مشابه رقابت کنند. لوله پلی اتیلن کاروگیت یا دو جداره یکی از پرکاربردترین لوله ها می باشد. در توصیف صحیح لوله کاروگیت به آن لوله HDPE یا لوله پلی اتیلن بالا گفته می شود که به دلیل مزایا و ویژگی های منحصر به فرد نسبت به سایر لوله ها، سطح داخلی آنها معمولا زرد یا نارنجی و براق است. برای کاربردهای مختلف انتخاب می شوند. برخی از شرکت ها محصولات خود را با پوشش الیافی تولید می کنند که به آن لوله پی وی سی Carrogate می گویند، اما نوع بدون پوشش (روکش) کاربردهای مفیدتری دارد. به طور کلی از کاربردهای در نظر گرفته شده برای این نوع لوله ها می توان به انتقال آب و فاضلاب به شیرهای حفاظتی اشاره کرد که دلیل این کاربردها به دلیل دوام بالا، قیمت مناسب و وزن سبک آن است. ساختار این لوله ها با کف موجدار، شیارها یا کنگره های سطح بالایی آن مشخص می شود، به طور کلی دلیل شیاردار بودن و ظاهر آن است.

 

فرزانه پارسا | پایپ لاین

 

چه روش‌هایی برای جلوگیری از ترکیدگی لوله کاروگیت گیلان در فصل زمستان وجود دارد؟

برای جلوگیری از ترکیدگی لوله کاروگیت در فصل زمستان، می‌توان از روش‌های زیر استفاده کرد:

1- استفاده از عایق حرارتی: عایق حرارتی می‌تواند از تغییر دمای لوله کاروگیت جلوگیری کند و باعث کاهش شدت تغییرات دمایی داخل لوله شود. برای این کار می‌توان از عایق‌های حرارتی مانند فوم پلی یورتان و استایرن برای پوشش دادن به لوله کاروگیت استفاده کرد.

2- استفاده از روش‌های گرمایی: می‌توان از روش‌های گرمایی مانند استفاده از الکترودهای گرمایی، کابل‌های گرمایی و گرمایش‌دهنده‌ها برای جلوگیری از ترکیدگی لوله کاروگیت استفاده کرد. این روش‌ها با ایجاد حرارتی در داخل لوله، از تشکیل یخ در داخل لوله جلوگیری می‌کنند.

3- تخلیه آب داخل لوله: در صورتی که قرار است لوله کاروگیت برای مدت طولانی بدون استفاده باشد، می‌توان آب را از داخل لوله خالی کرد تا جلوگیری از ترکیدگی لوله در فصل زمستان شود.

4- نظم دادن به فشار آب: در صورتی که فشار آب در داخل لوله کاروگیت بسیار بالا باشد، باعث افزایش خطر ترکیدگی لوله می‌شود. بنابراین، نظم دادن به فشار آب در داخل لوله و کاهش فشار در زمان‌هایی که لوله کاروگیت بدون استفاده است، می‌تواند از ترکیدگی لوله جلوگیری کند.

با استفاده از روش‌های مناسب برای جلوگیری از ترکیدگی لوله کاروگیت در فصل زمستان، می‌توان به خوبی از این لوله برای تأمین آب استفاده کرد و مشکلاتی که به دلیل تغییرات آب و هوایی ممکن است به وجود آید، کاهش داد.

آیا لوله‌های کاروگیت گیلان در مقابل زلزله مقاومت لازم را دارند؟

لوله‌های کاروگیت گیلان و سایر استان های ایران به دلیل ساختار خاص و جداره‌های آنها، می‌توانند در برابر زلزله مقاومت بیشتری داشته باشند. این لوله‌ها به صورت یکپارچه و بدون درز ساخته می‌شوند و در نتیجه، ساختاری متشکل از یک قطعه و یکپارچه دارند که از مقاومت بیشتری در برابر زلزله برخوردار هستند.

همچنین، لوله‌های کاروگیت توانایی انعطاف پذیری بالایی دارند که در صورت وقوع زلزله، این ویژگی می‌تواند به کاهش خطر شکست و خرابی آنها کمک کند.

به هر حال، برای افزایش مقاومت لوله‌های کاروگیت در برابر زلزله، باید در طراحی و اجرای شبکه تأمین آب و فاضلاب شهری، اصول و مقررات زلزله‌ای رعایت شود و از روش‌های مناسبی برای نصب و نگهداری این لوله‌ها استفاده شود.

 

تغییرات آب و هوایی ممکن است بر روی لوله کاروگیت تأثیر بگذارد. در شهر گیلان ، تابستان‌ها بسیار گرم و خشک و زمستان‌ها سرد و بارانی هستند که ممکن است اثراتی بر روی لوله کاروگیت داشته باشند.

در فصل تابستان و با افزایش دمای هوا، آب درون لوله کاروگیت بیشتر گرم شده و این می‌تواند باعث گسترش و تغییر شکل لوله شود. این مشکل می‌تواند باعث کاهش ظرفیت لوله و افزایش فشار آب در داخل لوله شود که ممکن است باعث خرابی لوله شود.

در فصل زمستان، دمای پایین و بارش بیشتر، ممکن است باعث یخ‌زدگی و ترکیدگی لوله کاروگیت شود که باعث کاهش ظرفیت لوله و افزایش فشار آب در داخل لوله می‌شود.

برای جلوگیری از این مشکلات، لوله کاروگیت باید با موادی ساخته شود که مقاومت به تغییرات دما و فشار را داشته باشند. همچنین، برای جلوگیری از تشکیل یخ در داخل لوله، می‌توان از روش‌های گرمایی مانند استفاده از گرمایش‌دهنده‌ها و... استفاده کرد.

در کل، با در نظر گرفتن تغییرات آب و هوایی و استفاده از روش‌های مناسب برای پیشگیری از مشکلات، می‌توان از لوله کاروگیت در شهر گیلان به خوبی استفاده کرد و مشکلاتی را که به دلیل تغییرات آب و هوایی ممکن است به وجود آید، کاهش داد.

 

نمایی از محوطه کارخانه پایپ لاین در تولید لوله کاروگیت فاضلابی

پایپ لاین | قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن

 

مقاومت لوله های کاروگیت در شهر گیلان و سایر شهرها به چه عواملی بستگی دارد؟

مقاومت لوله کاروگیت در گیلان و سایر شهرهای کشور به سه عامل اصلی وابسته است: مواد استفاده شده در ساخت، ضخامت دیواره و قطر لوله. در واقع، با افزایش ضخامت دیواره لوله و افزایش قطر آن، مقاومت لوله کاروگیت نیز بیشتر می‌شود.

به عنوان مثال، لوله‌های کاروگیت با قطر ۱۰۰۰ میلیمتر و ضخامت دیواره ۱۰ میلیمتر، می‌توانند فشار آب تا ۶۱ بار را تحمل کنند. همچنین لوله‌های کاروگیت با قطر ۱۶۰۰ میلیمتر و ضخامت دیواره ۲۰ میلیمتر، می‌توانند فشار آب تا ۱۴۳ بار را تحمل کنند.

به طور کلی، لوله‌های کاروگیت به دلیل ساختار خاص و جداره‌های آنها، می‌توانند فشار آب بسیار بالا را تحمل کنند و در برابر شرایط آب و هوایی و زلزله نیز مقاومت بیشتری دارند.

 

هم اکنون می توانید قیمت لوله و محصولات پلی اتیلن را بصورت به روز مشاهده نمایید و در صورت نیاز به اطلاع از قیمت اتصالات، به اتصالات لوله پلی اتیلن مراجعه نمایید.

 

لوله فلزی یا لوله کاروگیت در گیلان؟

با هدف انتقال آب و یا فاضلاب، ممکن است از انواع لوله مختلف فلزی یا لوله پلی اتیلن دوجداره فاضلابی استفاده شود. بطورکلی لوله‌های فلزی حین تماس مستمر با آب، سریعاَ مستهلک شده و بنابراین:

 • خوردگی
 • زنگ زدگی
 • و نهایتاَ پوسیدگی و تجزیه

پیدا خواهند کرد. لذا  میزان رطوبت بالای مناطق شرجی شمالی را نیز اضافه کنید؛ تا مشخص شود استفاده از لوله فلزی در استان های شمالی، تا چه میزان میتواند خطرناک و آسیب زا باشد. خطرات زیست محیطی ناشی از واکنشدهی و اضافه شدن مواد فلزی به آبهای زیرزمینی و انتقالی، از دیگر عواقب و نکات منفی استفاده از لوله فلزی در مناطق شرجی می باشد. درسوی دیگر اما، خرید لوله کاروگیت در گیلان انتخاب مناسبی است، زیرا مقاومت اسیدی این تجهیزات بسیار بالاست و به‌هیچ عنوان واکنش پذیر نمی باشد. خرید لوله کاروگیت در گیلان و برای پروژه‌های انتقال آب و فاضلاب، ممکن است در دو زمان انجام گیرد:

 1. هنگام احداث و بهره برداری از خطوط جدید آب و فاضلاب. 
 2. تعویض لوله‌های قدیمی و پوسیده. 

 

آیا می‌توان لوله‌های کاروگیت را برای انتقال گاز در گیلان  استفاده کرد؟

استفاده از لوله های کاروگیت برای حمل گاز در مواردی امکان پذیر است اما با توجه به ویژگی های این لوله ها معمولا از لوله هایی با ابعاد و ویژگی های خاص برای حمل گاز استفاده می کنند.
 
لوله های کاروگیت برای انتقال آب و فاضلاب طراحی شده اند و برای این کار دارای دیواره های پلیمری هستند که به دلیل ویژگی های خود می توانند به مواد شیمیایی موجود در گاز یا حرارت حساس باشند. گاز زیادی دارند، بنابراین آنها نمی توانند. برای انتقال گاز استفاده خواهد شد کاملا ایمن و کم است. بنابراین برای حمل گاز بهتر است از لوله هایی با خواص ویژه برای حمل گاز مانند لوله های فولادی استفاده شود. این مشعل ها دارای دیواره های فولادی هستند که می توانند فشار و دمای بالا و شرایط نامساعد جوی را تحمل کنند و می توان از آنها برای انتقال ایمن و مطمئن گاز استفاده کرد.

تصویری از محصولات شرکت پایپ لاین

لوله کاروگیت در شهرگیلان

 

مزیت های لوله کاروگیت چیست؟

لوله کاروگیت به دلیل ویژگی‌های خاص خود، مزایای متعددی دارد که در زیر به برخی از مهمترین آنها اشاره می‌کنم:

 1. مقاومت بالا در برابر خوردگی: لوله کاروگیت از جنس پلیمر است و به دلیل اینکه دارای جداره جامدی است، مقاومت بسیار خوبی در برابر خوردگی دارد.

 2. نصب و حمل آسان: لوله کاروگیت به دلیل سبکی و انعطاف پذیری بالا، نصب و حمل آسانی دارد و می توان آن را به راحتی به هر طولی که نیاز دارید برش داد.

 3. عدم نیاز به جوشکاری: لوله کاروگیت به دلیل طراحی خاص خود، قابلیت اتصال به صورت تکه تکه و بدون نیاز به جوشکاری را دارد که باعث کاهش هزینه‌های نصب و حمل می‌شود.

 4. مقاومت بالا در برابر زلزله: لوله کاروگیت به دلیل ساختار خاص و جداره‌های آن، می‌تواند در برابر زلزله مقاومت بیشتری داشته باشد.

 5. بازدهی بالا در انتقال آب: به دلیل سطح داخلی صاف و بدون درز لوله کاروگیت، جریان آب به خوبی در آن حرکت می‌کند و باعث افزایش بازدهی در انتقال آب می‌شود.

 6. مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی: لوله کاروگیت به دلیل ساختار خاص خود، در برابر شرایط آب و هوایی نامساعد مانند سرما، گرما، رطوبت و ... مقاومت بالایی دارد.

به طور کلی، لوله کاروگیت به دلیل ویژگی‌های خاص خود، برای استفاده در شبکه‌های تأمین آب و فاضلاب شهری، مزایای بسیاری دارد که باعث شده است که در بسیاری از کشورها به عنوان جایگزین مناسبی برای لوله‌های فلزی استفاده شود.

 


قیمت لوله کاروگیت گیلان

معایت لوله کاروگیت که در شهر گیلان و سایر شهرهای کشور استفاده شده است چیست؟

معایت لوله کاروگیت در گیلان و سایر شهرها و استان ها شامل چندین مورد است که در زیر به برخی از مهمترین آنها اشاره می‌کنم:

 1. انتخاب مواد با کیفیت: برای استفاده در شبکه‌های آب و فاضلاب، لوله کاروگیت باید از پلیمرهای با کیفیت و استاندارد تولید شده باشد تا بتواند در برابر فشار و شرایط آب و هوایی نامساعد مقاومت کند.

 2. نصب صحیح: لوله کاروگیت باید به صورت صحیح و با رعایت استانداردهای نصب نصب شود تا بتواند در برابر فشار و اثرات زیادی که بر آن وارد می‌شود، مقاومت کند.

 3. نگهداری منظم: برای حفظ عمر مفید لوله کاروگیت، نیاز است که نگهداری منظم و به موقع انجام شود. در صورت شکستن یا خراب شدن لوله، باید به سرعت تعمیر شود تا از ایجاد مشکلات بزرگتر جلوگیری شود.

 4. محافظت از لوله در برابر آسیب‌های خارجی: لوله کاروگیت باید در برابر آسیب‌های خارجی مانند ضربه، خوردگی و ترکیدگی محافظت شود تا عمر مفید آن افزایش یابد.

 5. کنترل کیفیت: برای اطمینان از کیفیت لوله کاروگیت، باید از تولید کنندگان با سابقه و شناخته شده در این زمینه خرید کرد و از صحت و استاندارد بودن محصول اطمینان حاصل کرد.

 6. محافظت از لوله در برابر شرایط محیطی: لوله کاروگیت باید در برابر شرایط محیطی مانند نور خورشید، اشعه فرابنفش، سرما و گرما محافظت شود تا باعث خرابی و کاهش عمر مفید آن نشود.

به طور کلی، معایت از این موارد می‌تواند به حفظ عمر مفید و کارایی لوله کاروگیت کمک کند و باعث افزایش سطح ایمنی و کیفیت خدمات در شبکه‌های تأمین آب و فاضلاب شهری شود.

 

پایپ لاین لوله پلی اتیلن

 

آزمون ها و استانداردهای 12 گانه لوله های کاروگیت گیلان

 1.  آزمون چگالی: مواد اولیه برای تولید لوله کاروگیت باید دارای استاندارد ISIRI175-5، و محصول تولید شده باید از استاندارد ISIRI9116 پیروی کند.
 2. آزمون شاخص جریان مذاب MFI: مواد اولیه استفاده شده در تولید و هم چنین لوله تولیدی باید شامل استاندارد های ISIRI6980 و ISIRI9116 باشند.
 3. آزمون مقاومت حلقوی بلند مدت: استاندارد های داخلی و بین المللی ISIRI9110 و DIN1961 تعیین کننده مقاومت حلقوی بلند مدت لوله دو جداره پلی اتیلنی هستند.
 4. آزمون مقاومت حلقوی کوتاه مدت: لوله های کاروگیتی تولید شده باید از استاندارد داخلی ISIRI9116 و ایزو 9969 بهره مند باشند.
 5. میزان انعطاف پذیری لوله با ISIRI9116 و EN1446 تایید می گردد.
 6. میزان دوده: درصد دوده لوله اسپیرال توسط استاندارد داخلی ISIRI7175-2 و ISIRI9116 مشخص می شود.
 7. پراکنش دوده که باید مطابق با استاندارد های تعیین شده ISIRI7175-6 و ISIRI9116 باشد.
 8. آزمایش ضربه: استاندارد تعیین شده کشور ایران ISIRI9116 و استاندارد EN744 مقاومت کافی لول در برابر ضربه را تضمین می کنند.
 9. تست بازگشت حرارتی: لوله های کاروگیتی جهت گرفتن تاییدیه بازگشت حرارتی باید طبق استاندارد های ISIRI9116 و ISIRI7175-3 عمل کنند.
 10. تست کشش خطی لوله کاروگیت که بیانگر مقاومت آن در برابر نیرو های کششی است توسط استانداردهای ISIRR9116 و EN1979 تایید می شود.
 11. یازده و دوازدهم: شکل ظاهری لوله پلی اتیلن و نشانه گذاری لوله باید مطابق با استاندارد های داخلی ISIRI9116 باشد.

 

پایپ لاین | فرزانه پارسا

 

برای کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه لوله کاروگیت بشوید

 

لیست قیمت روز لوله کاروگیت پلی اتیلن را می توانید در قیمت لوله کاروگیت و همچنین قیمت روز اتصالات کاروگیت را در قیمت اتصالات کاروگیت مشاهده نمایید.

 

نگهداری منظم لوله کاروگیت به چه صورتی انجام می‌شود؟

برای نگهداری منظم لوله کاروگیت گیلان و سایر شهرها می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

 1. بررسی وضعیت لوله: برای اطمینان از سالم بودن لوله کاروگیت، باید به صورت دوره‌ای وضعیت آن را بررسی کنید. نشت، خرابی و نقص‌های دیگر را باید به سرعت تعمیر کنید.

 2. تمیز کردن سطح داخلی لوله: با گذشت زمان، رسوبات، گل و لای و سایر ذرات معلق در آب می‌تواند به داخل لوله کاروگیت رسیده و برای آن زنگ زده شود. برای پاک کردن سطح داخلی لوله، می‌توانید از روش‌های مختلفی مانند شستشوی با آب تحت فشار، استفاده از تجهیزات نظافتی و مانند آن استفاده کنید.

 3. بررسی وضعیت کلیدهای کاروگیت: کلیدهای کاروگیت قسمت مهمی از این سیستم هستند که باید به صورت دوره‌ای بررسی شوند تا بتوانند در صورت نیاز، به راحتی باز و بسته شوند.

 4. جلوگیری از جمع‌آوری ذرات بزرگ: در برخی مواقع، ذرات بزرگ و قطعات جامد می‌توانند به داخل لوله کاروگیت برسند و باعث مسدود شدن آن شوند. برای جلوگیری از این مشکل، می‌توانید از فیلترهای مختلف و مانند آن استفاده کنید.

 5. تعویض لوله‌های کهنه: لوله‌هایی که بیش از چند دهه قدمت دارند، ممکن است به دلیل خرابی‌های مکرر و ناتوانی در تعمیر، نیاز به تعویض داشته باشند.

 6. نگهداری از مدار کنترل: برای اطمینان از کارایی کاروگیت، باید مدار کنترل آن را نیز به صورت دوره‌ای بررسی کرد و در صورت نیاز، تعمیر کنید.

با انجام این روش‌ها، می‌توانید از عمر مفید لوله کاروگیت بهره بیشتری ببرید و از ایجاد مشکلات بزرگتر جلوگیری کنید.

جدول قیمت بروز لوله کاروگیت گیلان

فرزانه پارسا هستم، مدیر فروش شرکت پایپ لاین با شماره تماس 09120942139 و خطوط ثابت 02166264021 و 02166264024 بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستم.

 

برای اخذ قیمت بروز تماس بگیرید

قطر داخلی

حداقل قیمت به ریال

حداکثر قیمت به ریال

125 میلیمتر

720.000

845.000

160 میلیمتر

870.000

1.060.000

200 میلیمتر

970.000

1.405.000

250 میلیمتر

1.460.000

2.015.000

315 میلیمتر

2.425.000

3.168.000

400 میلیمتر

3.365.000

4.960.000

500 میلیمتر

5.765.000

13.220.000

600 میلیمتر

8.165.000

19.810.000

700 میلیمتر

11.050.000

23.150.000

800 میلیمتر

13.500.000

30.000.000

900 میلیمتر (سفارش بالای 100 متر)

18.300.000

34.700.000

1000 میلیمتر

20.800.000

46.900.000

1200 میلیمتر

32.450.000

66.800.000

1400 میلیمتر

39.850.000

88.800.000

1500 میلیمتر

42.100.000

93.750.000

1600 میلیمتر

44.300.000

110.500.000

1800 میلیمتر

62.200.000

155.000.000

2000 میلیمتر

77.900.000

192.700.000

2200 میلیمتر

108.200.000

231.300.000

2400 میلیمتر

127.100.000

270.250.000

2500 میلیمتر

161.300.000

293.400.000

3000 میلیمتر

196.800.000

324.900.000

 

ارزانترین قیمت اتصالات کاروگیت و اتصالات لوله کاروگیت 

فرزانه پارسا هستم، مدیر فروش شرکت پایپ لاین با شماره تماس 09120942139 و خطوط ثابت 02166264021 و 02166264024 بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستم.

 

 

ویدئو معرفی شرکت پایپ لاین و مجموعه تولیدی لوله کاروگیت 

 

 مهندس پارسا  09120942139