بزرگترین تامین کننده لوله کاروگیت کشور

قیمت اتصالات پلیکا پلی اتیلن

(دوشنبه 1403/04/25)

قیمت اتصالات پلیکا پلی اتیلن(Polyca Pipe Fittings)

قیمت اتصالات پلیکا پلی اتیلن

 

دانلود PDF قیمت اتصالات پلیکا پلی اتیلن

 

اتصالات لوله پلیکا(Polyca pipe fittings) چیست؟

لوله پلیکا یک نوع لوله کامپوزیتی است که برای انتقال گاز و مایعات در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لوله از ترکیبی از فیبر شیشه‌ای و رزین پلی استر ساخته شده است و دارای خصوصیات فیزیکی و مکانیکی بسیار مناسبی برای مقاومت در برابر فشار، حرارت، خوردگی و سایش است. به علت این خصوصیات، از این لوله در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، آب و فاضلاب، کشاورزی و ... استفاده می‌شود.

کاربرد اتصالات پلیکا چیست؟

اتصالات پلیکا برای اتصال لوله‌های پلیکا به یکدیگر یا به تجهیزات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. این اتصالات با توجه به نوع و ابعاد لوله‌هایی که باید به هم متصل شوند، طراحی و ساخته می‌شوند.

به عنوان مثال، اتصالات پلیکا شامل کوپلینگ، البو، تی‌بو، فلنج، سه‌طرف و ... هستند که هر کدام وظیفه‌ی خاصی در اتصال و اتصال دهی لوله‌های پلیکا به یکدیگر و یا به تجهیزات دارند.

کاربردهای اتصالات پلیکا در صنایع گاز و نفت، پتروشیمی، آب و فاضلاب، کشاورزی و ... بسیار گسترده است و با توجه به خصوصیات منحصر به فرد لوله‌های پلیکا، این اتصالات جایگزین مناسبی برای اتصال لوله‌های فلزی و سایر مصالح در بسیاری از کاربردها هستند.

 

 مشاهده قیمت بروز اتصالات لوله پلی اتیلن در کل شهرهای ایران در قیمت اتصالات پلی اتیلن  را مطالعه نمایید

 

مزایای لوله پلیکا و یا اتصالات لوله پلیکا چیست؟

لوله‌های پلیکا دارای مزایای فراوانی هستند که باعث شده است در بسیاری از صنایع جایگزین مناسبی برای لوله‌های سنتی فلزی و یا PVC باشند. برخی از مزایای لوله پلیکا عبارتند از:

  1. وزن سبک: به علت ساختار کامپوزیتی آن، وزن لوله‌های پلیکا نسبت به لوله‌های فلزی و یا PVC بسیار کمتر است. این امر باعث می‌شود تا نصب، حمل و نقل آسان‌تر و کم هزینه‌تر باشد.

  2. مقاومت بالا در برابر خوردگی: لوله‌های پلیکا در برابر خوردگی به صورت قابل توجهی مقاوم هستند و نیاز به تعویض آنها به دلیل خوردگی ندارید. این خصوصیت آنها را برای کاربردهایی که با آب و فاضلاب و یا مواد شیمیایی سخت کار می‌کنند بسیار مناسب می‌کند.

  3. مقاومت بالا در برابر ضربه: لوله‌های پلیکا به دلیل ساختار کامپوزیتی و الیاف شیشه‌ای، در برابر ضربه بسیار مقاوم هستند و نیازی به تعمیرات و جایگزینی ندارند.

  4. طول عمر بالا: لوله‌های پلیکا با توجه به مقاومت بالا در برابر خوردگی، ضربه و تحمل فشار، طول عمر بالایی دارند و نیازی به جایگزینی آنها در چند سال اول استفاده نیست.

  5. قابلیت اتصال و اتصال دهی آسان: اتصالات پلیکا به دلیل طراحی خاصی که دارند، امکان اتصال و اتصال دهی لوله‌های پلیکا را بسیار آسان می‌کنند.

  6. بازدهی بالا: لوله‌های پلیکا از بازدهی بالایی برخوردار هستند و برای کاربردهایی مانند انتقال گاز و سوخت، بازدهی بسیار خوبی دارند.

به طور کلی، استفاده از لوله‌های پلیکا به دلیل مزایای فراوانی که دارند در بسیاری از صنایع معمول شده و ترجیح بیشتری نسبت به لوله‌های سنتی دارند.

قیمت روز اتصالات پلی اتیلن پلیکا

برای مشاهده قیمت لوله پلی اتیلن در کرمان با این شماره ارتباط بگیرید

تماس: 09120942139

واتس اپ: 09120942139

مهندس فرزانه پارسا

جدول قیمت اتصالات پلیکا

سایز  ضخامت وزن قیمت هرشاخه ۶ متری (ریال)
۴۰ ۳ ۳/۳ ۱,۶۵۰,۰۰۰ ریال
۵۰ ۳ ۴ ۲,۰۰۰,۰۰۰ریال
۶۳ ۳ ۵ ۲,۵۲۰,۰۰۰ ریال
۷۵ ۳ ۶ ۳,۰۰۰,۰۰۰ ریال
۹۰ ۳ ۶/۵ ۳,۵۳۰,۰۰۰ ریال
۱۱۰ ۳/۲ ۹/۵ ۴,۷۵۰,۰۰۰ ریال
۱۲۵ ۳/۲ ۱۲ ۵,۶۹۰,۰۰۰ ریال
۱۶۰ ۳/۲ ۱۵ ۷,۵۰۰,۰۰۰ ریال
۱۶۰ ۴ ۱۹ ۹,۵۰۰,۰۰۰ ریال
۲۰۰ ۴ ۲۵ ۱۲,۵۰۰,۰۰۰ ریال
۲۰۰ ۴/۹ ۳۰ ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال
۲۵۰ ۴/۹ ۳۸ ۱۹,۰۰۰,۰۰۰ ریال
۲۵۰ ۶/۲ ۵۰ ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال
۳۱۵ ۶/۲ ۶۵ ۳۲,۵۰۰,۰۰۰ ریال

 

 مهندس پارسا  09120942139